Да беше животот фејсбук...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од inn, 31 март 2010.

 1. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  7.405
  Пол:
  Женски
  Ќе избришев за час многу луѓе од животот, сите непотребни слики, сите лоши сеќавања, сите непромислени мисли, сите зборови кажани кон оние кои не требало да бидат кажани...
  Не само што ќеги избришев, туку и ќе ги блокирав.