1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да донираме за Анастасија!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од ♡BuBaLe♡, 4 јануари 2020.

 1. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1578134748668.jpg
   
  На Amellie13, dayla, Mr. Right и 14 други им се допаѓа ова.
 2. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  Верувам повеќето го сретнавте постов на фб, но за секој случај ја отворив темава.
  Ајде да бидеме хумани!
   
  На girl-miri, KateKane, nextredstyle и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.664
  Допаѓања:
  8.193
  Пол:
  Женски
  Donirano
   
  На nextredstyle и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 4. GirlLove

  GirlLove Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  5.008
  Допаѓања:
  14.035
  Пол:
  Женски
  Донирано.
  Беше првото нешто што го видов сабалјево кога отворив на ФБ.
  Со Господ напред,
   
  На nextredstyle и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 5. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  106.803
  Пол:
  Женски
  Браво Бубале :l:
  Влегов да отворам тема за Анастасија а ти веќе си отворила.

  Знаете зошто сакам фемина да донира?
  Затоа што Фемина се заангажира за мојот Ангел.
  Се молев да видам црвени обравчиња кај мојот херој, и ете денес ги гледам.
  Фемина стискаше палци и донираше крв, за кое ке сум вечно благодарна.
  Ве молам пријатели, да помогнеме.

  Би ја замолила лично и Фемина ако може да оддели едно катче за Анастасија на насловниот портал.
  Донесете и среќа и благослов и на Анастасија како што ни донесовте и нам.:l:


  Нека биде и Од срце за Анастасија.
   
  Последна измена: 5 јануари 2020
  На Milobebence, Freyja, Doozy и 19 други им се допаѓа ова.
 6. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.664
  Допаѓања:
  8.193
  Пол:
  Женски
  Malata anastasija ima samo 18 meseci dajte pomognete ovaa malo dete da se izbore za svojot zivot celata se potresov koga mi kazaa so ogled na toa sto I jas sum majka na devojce kako ova devojce
   
  На nextredstyle и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 7. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  14.372
  Допаѓања:
  114.569
  Пол:
  Женски
  Донирано.
  Дај Боже бргу да бидат собрани парите и да оздрави! :l:
   
  На galapce и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 8. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  Дечки, направен е инстаграм профил кој ќе се продаде и парите ќе бидат донирани за куклево :l:
  Заследете го!
  Screenshot_20200105-134328_Instagram.jpg
   
  На Milobebence, galapce, M&M и 2 други им се допаѓа ова.
 9. M&M

  M&M Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2015
  Пораки:
  5.781
  Допаѓања:
  132.690
  Пол:
  Женски
  И јас сабајле го видов, шернато, донирано, заследено, се надевам колку толку да можеме да помогнеме. Кога ќе ги видам сумиве за лекување ми се вриска, значи каков бизнис е ова здравствово страшно, секој треба да има пристап до квалитетно здравство и лекување, за тешки болести ако не е достапно во државава да оди надвор на терет на фонд а да не биде мисија научна фантастика. Да не се донацииве не знам како ќе завршеа многу случаи, сами меѓу себе ако не си помогнеме, друго не останува.
   
  На cresa-jagoda, LadyC, LiliBoz и 8 други им се допаѓа ова.
 10. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  Го делам мислењето @M&M :(
  Нефер, фрустрирачки нефер.
  А никој не знае утре што носи животот
   
  На cresa-jagoda, girl-miri, dayla и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.664
  Допаѓања:
  8.193
  Пол:
  Женски
  I jas isto
   
  На M&M, nextredstyle и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 12. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Слаба темава :(
   
  На nextredstyle, LiliBoz и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 13. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  Се надевам виделе, донирале
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 14. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Да се надеваме.
  Има некое инфо колку пари се собрани?
   
  На nextredstyle и LiliBoz им се допаѓа ова.
 15. Queen Leah

  Queen Leah Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2019
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  И јас донирав :l:
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  Ова го најдов Screenshot_20200106-155841_Chrome.jpg
  Малку е :(:l:
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 17. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Ова е од таа страна само,има и други,нашиве оператори..
  Дај Боже да се соберат.
   
  На galapce, ♡BuBaLe♡ и nextredstyle им се допаѓа ова.
 18. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  14.372
  Допаѓања:
  114.569
  Пол:
  Женски
  И на Кајгана е отворена тема со информации за донирање.
  Се надевам дека насекаде ќе видат луѓето.
   
  На ♡BuBaLe♡, Meckicja и "Zoki" им се допаѓа ова.
 19. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Да се надеваме.
   
  На ♡BuBaLe♡ и nextredstyle им се допаѓа ова.
 20. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  6.131
  Допаѓања:
  33.804
  Пол:
  Женски
  Најдобро е да се прават операциите па да се дособерат пари, па макар и една година да се собираат.
  Зарем животот на ова девојче вреди колку еден хартиен лист?
   
  На ♡BuBaLe♡, SummerGirl, nextredstyle и 1 друга личност им се допаѓа ова.