Да донираме за Анастасија!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од ♡BuBaLe♡, 4 јануари 2020.

 1. Mari*

  Mari* Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.651
  Допаѓања:
  45.080
  Пол:
  Женски
  Колку е само убава :inlove: душа мала
  Дај боже побрзо да се соберат потребните средства...
  Дониравме и ние :l:
   
  На ♡BuBaLe♡ и nextredstyle им се допаѓа ова.
 2. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.120
  Допаѓања:
  116.736
  Пол:
  Женски
  Донирано . Господ бог да и го осветли патот и да и помогне да го премине ов зло:D. Душичка убава. :hug:
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 3. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.256
  Допаѓања:
  106.127
  Пол:
  Женски
  Девојчето ќе го оперираат во среда во Систина, а после тоа пеодолжува лечењето во Турција во истата болница каде што бевме и ние.
  И ја посакувам целара среќа на овој свет.
  Фондот за здравство како и обично се одзива дѕри кога стануваат акциите вака масивни.

  Сум гилем оптимист дека ќе има доволно средства,а резултатот позитивен.
   
  На M&M, cresa-jagoda, do-re-mi и 7 други им се допаѓа ова.
 4. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  4.944
  Допаѓања:
  101.659
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200113-120558_Facebook.jpg

  Ме радува оваа вест :l::l::l:
  Сега да се молиме и да очркуваме уште поубава вест за брзо :l:
   
  На barby, Mari*, M&M и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.334
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Super
   
  На nextredstyle и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 6. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  6.057
  Допаѓања:
  55.510
  Пол:
  Женски
  Одлична вест!
  Сега останува уште да се избори и да оздрави. :l:
   
  На M&M, ♡BuBaLe♡, "Zoki" и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. bella12

  bella12 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2015
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  5.796
  Пол:
  Женски
  За жал ова девојче ја изгуби битката;(;(
   
 8. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.334
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Zalnooo
   
 9. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.334
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Koga jas skoro citav oti bila izlecena
   
 10. bella12

  bella12 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2015
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  5.796
  Пол:
  Женски
  Вчера во болница во Скопје. Така пишуваше на една радио страна од општината.
   
 11. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.334
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Zalnooo