Да имам магично стапче...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од princess11ska, 29 септември 2011.

 1. Ygritte

  Ygritte Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2015
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  18.527
  Пол:
  Женски
  Би си го вратила татко ми и мајката на мојата најдобра другарка (што ми беше како мајка) ;(би ги излечила сите болни луѓе и дечиња, би и ги средила финансиските проблеми на мама :inlove:и да има здравје за сите ... ааа и на сите оние кои не можат да зачнат, би им донела по едно здраво и живо бебенце :*
   
  На Angelopus, SunnyGirl2, Brinetka и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Nalutena1

  Nalutena1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  1.758
  Пол:
  Женски
  Bi go vratila vremeto nazad
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Би ги поправила работите,би повлекла некои кажани зборови и некои личности не би ги ни запознала.
   
  На hermosa и SunnyGirl2 им се допаѓа ова.
 4. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.074
  Пол:
  Женски
  Би си го зела него за маж.:D8)
   
  На Dashing:), joy1 и Milobebence им се допаѓа ова.
 5. Dashing:)

  Dashing:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  475
  Пол:
  Женски
  Би си го завршила факултетов пред време да не морам да учам :devil:
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Angelopus

  Angelopus Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки
  Ќе направев сите луѓе да бидат среќни да имаат добро здравје сите да се сакаат меѓу себе
   
  На hermosa и Д.Чобанова им се допаѓа ова.
 7. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  918
  Допаѓања:
  7.258
  Пол:
  Женски
  Би го вратила времето назад и воопшто не би запознала некои личности
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  1.946
  Пол:
  Женски
  Би го вратила тато и би направила да исчезне секоја болест и сите да се здрави и среќни :l:
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.