1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да и помогнеме на Орнела!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од AngelOfArh, 28 април 2015.

 1. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  14.143
  Допаѓања:
  82.651
  Пол:
  Женски
  Мили мои, Орнела е една прекрасна, млада девојка полна со живот! Да помогнеме да ја надмине оваа болест со донации. Свртете на телефоните, донирајте и споделете на вашите ФБ профили. Да бидеме хумани!
  22107_10153180753556648_8129402339393394101_n.jpg
   
  На zekzeki и elena.mak им се допаѓа ова.
 2. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
 3. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.495
  Пол:
  Женски
  Нека почива во мир ;( жално е што згасна ваков млад живот , мн ме потресе ваквата вест ;(
   
 4. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  14.143
  Допаѓања:
  82.651
  Пол:
  Женски
  Почивај во мир убавице, животот за тебе беше суров, пеј со ангелите и облечи ги во срма и кадифе како што сакаше секогаш!
   
 5. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.044
  Допаѓања:
  691
  Пол:
  Женски
  Sto se slucuva?sekoj vtor,tret mlad pa i sredovecen covek ja gubi bitkata so ovaa opaka bolest?od kade ovaa epidemija na kancer na balkanot?
  Pocivaj vo mir!
   
 6. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.479
  Штета за еден млад живот. Нека почива во мир.
   
 7. Mama25

  Mama25 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.955
  Пол:
  Женски
  Жално,многу жално ;( Баш ја пратев ситуацијата. Пред малку дознав дека починала. Господ нека и даде мир на душата:(
   
  На mirandaa му/ѝ се допаѓа ова.