1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да можете да бидете кој ќе посакате,кој би биле и зошто?

Дискусија во 'Канта' започната од Be-yO-nCe, 14 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Be-yO-nCe

  Be-yO-nCe Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  1.366
  Допаѓања:
  6.729
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема...
  Јас да почнам...Би била џеј-зи...За да ја имам бијонсе секоја вечер вкревет :$ :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.