1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да му помогнеме на Иван!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Annath, 31 мај 2017.

 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.597
  Допаѓања:
  170.061
  Пол:
  Женски
  Предизвик за еден ден!!!
  Дали можеме за еден ден да ги собереме потребните средства за Иван за замине на операција закажана за 7ми јуни??? Од нас зависи!
  Потребни се уште 2.500 евра или 1540 повици.
  Јас ќе предизвикам пријатели да донират и споделат - дали можеш и ти да предизвикаш пријатели да донират денес?
  Ако не можеш да донираш - можеш да тагнеш и споделиш

  18740432_10209060299894530_8474584038520557801_n.jpg
   
  На ЕденЧлен, girl-miri, melnicanecot и 7 други им се допаѓа ова.
 2. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  32.059
  Пол:
  Женски
  Да му дадеме шанса на ова детенце да има можност се што мечтае да му се исполни.:l:
   
  На Jas! му/ѝ се допаѓа ова.
 3. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  9.428
  Допаѓања:
  55.208
  Пол:
  Женски
  Браво Анатх, баш сакв сега да отворам тема за Иван. Ајде лепотици хумани, Иванче е златно детенце, да помогнеме!
   
  На Jas! му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.321
  Допаѓања:
  58.205
  Пол:
  Женски
  Само од Телеком може??
   
  На Jas! му/ѝ се допаѓа ова.
 5. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  11.611
  Допаѓања:
  134.949
  Се обидов од Вип ми вика не постои бројот.
   
  На melnicanecot и Jas! им се допаѓа ова.
 6. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.142
  Допаѓања:
  17.998
  Дечки некој друг начин?
  Не може од Вип, а немам никој во блиска околина од Телеком.
  Има ли жиро сметка?
   
  На Jas! му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.260
  Пол:
  Женски
  И јас сум исто заинтересирана да помогнам..
  Нема ли жиро сметка ??? или некое бројче на вип?
   
  На Jas! му/ѝ се допаѓа ова.
 8. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  32.059
  Пол:
  Женски
  @Annath Има ли одзив, каква е состојбата?
   
 9. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.597
  Допаѓања:
  170.061
  Пол:
  Женски
  Мајката нема досега споделено информација за одѕивот. Јас искрено се надевам дека парите се собрани.
   
  На friendy и Victorian им се допаѓа ова.
 10. LegallyBlonde13

  LegallyBlonde13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  436
  Допаѓања:
  1.955
  Сега видов.
  Дали сеуште е активно?
   
 11. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  32.059
  Пол:
  Женски
  Би требало да е сеуште активно. До 7ми пишува.:)