1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да му помогнеме на Игор Геленчев!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Mariana039, 19 август 2017.

 1. Mariana039

  Mariana039 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  22
  АПЕЛ ЗА ПОМОШ!

  Ве замолувам Вас хумани луѓе, заедно да му помогнеме на Игор!

  Игор е 14 годишно дете од Богданци на кого му е дијагностициран тумор на мозокот и му е потребна итна операција, најмногу за 20 дена, во Турција, која изнесува 15,000 евра.
  Ве молиме помогнете да ги собереме парите, а тоа можеме да го направиме заедно донирајќи на жиро сметката: 200003205877055, Стопанска банка АД Скопје, цел на дознака: Донации за Игор Геленчев.

  Број за донации од Телеком: 143117

  Неможам да ставам слика :wasntme:
   
  На Bubce38 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 2. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  87.636
  image-0-02-05-0caa06974be9df7597f45e4faa2a7ad04617824036574d916447e05bc6bfe44b-V.jpg image-0-02-05-a9213825b2fedce402cb15188cd9fe6efef1407453fe5344c9605b6e497f129b-V.jpg


  Ве мoлaм и јaс дa пoмoгнеме.
   
  На Alianna, Mariana039, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 3. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  87.636
  Девoјки јaс сaмo дa јa дoтерaм темaвa вo пoследни aктивни, мoждa не сте јa виделе...
  Уште еднaш мoлaм зa пoмoш.
   
  На ALISA0000 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  595
  Eve broj i na VIP
   

  Прикачени фајлови:

 5. V.odolija

  V.odolija Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  1.173
  Допаѓања:
  20.843
  Донирав.
  Ве молам донирајте сите кои сте во можност,за 15.000 евра се работи и за скапоцен живот, не се којзнае што доколку сите помогнат.
   
  На Lolipop23 и sanjaeva им се допаѓа ова.
 6. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.131
  Пол:
  Женски
  Мислам дека Боки вчера објавил, некој од моите пријатели лајкнал дека се собрале средства за операцијата, браво!
   
  На Meckicja му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Albertos

  Albertos Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2015
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  362
  Има некој информација како е детенцево ?
   
 8. anonymous16

  anonymous16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  921
  Еве информација
  http://kanalvis.com/?p=6976
   
  На Albertos му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.340
  Допаѓања:
  7.275
  Пол:
  Машки
  So vashata donacija go poddrzuvate lekuvanjeto na Igor Gelencev. Od se srce vi blagodarime. Vkupnata cena na povik e 100 denari.