1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да му помогнеме на 6 месечниот Марко да има безгрижно детство

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од sofi2107, 11 април 2018.

 1. sofi2107

  sofi2107 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2014
  Пораки:
  2.189
  Допаѓања:
  5.854
  Пол:
  Женски
  Ќе ве замолам сите кој би сакале и сте во можност да им помогнеме на мама и тато за нивниот син Марко :hug:
  Да има безгрижно детство исполнето со здравје, среќа, игра и насмевки :l:

  Ве замолувам да му помогнеме на Марко.
  Објавава ја има и на фб од вечерва, но знам дека некој од вас не се на фб па затоа решив и овде да направам тема па да помогнеме.
  Ви благодарам на сите однапред :inlove:
  Да му овозможиме да има најсреќно детство.
  FB_IMG_1523388021961.jpg
   
  На Scott Weiland и LiliBoz им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.770
  Допаѓања:
  136.781
  Пол:
  Женски
  Едно прашање.
  Со повик ли се донираше?
   
 3. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.044
  Допаѓања:
  159.412
  Пол:
  Женски
  да
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Anajirile

  Anajirile Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2017
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  1.177
  Ќе се молам за малиот Марко што побргу да оздрави! :l:
   

  Прикачени фајлови:

  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  7.092
  Пол:
  Машки
  Screenshot_20180420-072243.png
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.