1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да почнам прва или...?

Дискусија во 'Канта' започната од ktr, 28 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ktr

  ktr Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ми се дипаѓа што да направам за и он мене да ме свиѓа веќе подолго време го свиѓам ама нема никаков абер т.е јас сум залјубена многу го сакам а тој незнае ми ставам по некое лајк4е на фб се прави дека не гледа не е опнат не е ни вип едноставно исти сне и може да бидиме заедно помош
   
 2. pearlll

  pearlll Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  23
  зошто да не ? пиши му ке најдете заедничка тема на разговор па ке се договорете да се видите и тако даље , :) нема ништо лошо ако ти бидеш таа што ке го преземе првио чекор .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.