Да се запознаеме

Дискусија во 'Канта' започната од Sexy.Angel69, 16 ноември 2013.

 1. Sexy.Angel69

  Sexy.Angel69 Нов член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво ја сум Ангелина, името го добив по бабами Ангелка - бог да ја опрости.
  Имам 16 години и доаѓам од СЛЕП4Е.
  Имам 2 мајки но за жал ни една не ми е генетеска мајка. Таткоми често пати го исфрла бесот на мене заради тоа, и затоа јас имам многу големи последици. Сепак тоа е, што да се прави - животот иде ДАЉЕ јебига.
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885