1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  249
  здраво на сите јас сум нова членка барав ваква тема не најдов па затоа еве отворив за претставување на сите нови членови и да им посакаме добредојде.се надевам на добра дружба
   
  На Adrijan(a)., Tomato, Cecko85 и 41 други им се допаѓа ова.
 2. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  200
  Здраво, јас се зачленив денес. Од Скопје сум (родена во Битола), во Скопје си ја најдов мојата среќичка, мојот сопруг. Имаме девојче 2г.и 4месеци, а чекаме и едно братче. Вработена сум, но периодов сум дома, па си ширам пријателства по форуми...собирам искуства а и го пренесувам моето. Со некои од вас можеби сме се сретнале и на други места по интернетот, во секој случај, ваков сајт ни фалеше, се што треба да има еден сајт за една современа жена.

  Се надевам на добра дружба и нови пријателства.
   
  На Tomato, Ane_na_Bisera16, sunshinebabe и 33 други им се допаѓа ова.
 3. Melodi

  Melodi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  31
  И јас сум од Скопје, среќно омажена. Имаме ќеркичка која има 4 годинки и син 9 месеци :roll: Инаку сајтот е преубав и се надевам дека сите ќе сакаат на форумот да ги споделат своите искуства (добри или лоши). Само така ќе учиме едни од други и нема да ги повторуваме грешките. Поздрав до сите членови и јас се надевам на добра дружба. ;)
   
  На Tomato, Cecko85, ADOKI и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Daniella

  Daniella Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  43
  Еве уште еден нов член ;) Ептен супер што има вакво место за социјализирање и дружење, се надевам дека форумов ќе биде добро место за сите нови а и стари праијателства,совети и сугестии :D
  Поздрав :mrgreen:
   
  На Tomato, Cecko85, Martin000 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. EVA

  EVA Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  26
  СУПЕР САЈТОВ Е ОДЛИЧЕН ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ НА ИСКУСТВА И РАЗНИ МИСЛЕЊА :)
  ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ЧЛЕНКИ НА САЈТОВ
   
  На Tomato, LoneWolfGuy, Iva stip и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Biljana

  Biljana Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  14
  Jas sum Biljana od Kriva Palanka. Imam dve kerkicki, ednata 4 godini a drugata e bebe i ima 2 meseci.
  Slobodnoto vreme koe e minimalno go trosam na forumov. Sakam da se druzime.
   
  На Tomato, Cecko85, Cecyska и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Claudia

  Claudia Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  32
  Здраво девојки. Гледам имате тема за запознавање, денес се регистрирав па наминав да ве поздравам :)
  Have a nice day ;)
   
  На Tomato, Yanti, Ikickabebusce и 2 други им се допаѓа ова.
 8. ljubinkanakova

  ljubinkanakova Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  7
  zdravo soledad jas sum od kocani i super e ova so zapoznavanjeto
   
  На Tomato му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bella-007

  Bella-007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Zdr.jas denes stanav clenka na femina.se nadevam na dobra druzba so site clenki od sajtot.Momentalno sum doma so 8 mesecno bebence i si se druzime a vo slobodnoto vreme sum na internet pozdrav so site
   
  На Cecko85, Semine и izabela63-64 им се допаѓа ова.
 10. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  115
  ve najdov na FB mi se dopadna na prv poglrd pa se nadevam na ubava druzba :D
   
  На Cecko85, Cecyska, izabela63-64 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  121
  Здраво на сите и јас ве најдов на фејс бук и многу ми се допаднавте,па решив да ви се придружам.Инаку јас сум од Охрид,омажена со две дечиња.Поздрав до сите членки на сајтов.Се надевам на убава дружба и пријатни моменти споделени со вас.Чао.
   
  На Cecko85 и zivo им се допаѓа ова.
 12. LoOnyD

  LoOnyD Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Епа здраво и од мене! Јас ве читам извесно време ама вчера се зачленив и онака сакав да ве поздравам и да си напраам сефте со постов :lol: :lol: :lol:
   
 13. Sanja16

  Sanja16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  75
  jas sum sanja imam 16 gdoini pozadrav do site
   
  На Cecko85 и NiagaraBoy им се допаѓа ова.
 14. ada45

  ada45 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  14
  Zdravo! Jas sum nov clen od zavcera.Nemam mnogu iskustvo so forumive,no se nadevam deka ke go zdobijam.Mazena sum,uste malku sum vrabotena,pa posle-doma.Takov e zivotot.Toa e koga nmas sreka.Posle 16 god.ostanuvas bez rabota,no kako vikaat " POSLE DOZDOT DOAGA SONCE",taka da i jas ne gubam nadez. Se uste sum optimista :D . Se nadevam deka ke najdam prijateli ovde.Mnogu pozdrav!!!
   
  На Cecko85 и solenka123 им се допаѓа ова.
 15. Elena10

  Elena10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Zdravo,

  Redno bese za eden vakov forum.
  Epten e super.
  Jas sum Elena i imam 26 godini, nemazena od Skopje.

  pozz do site
   
  На Sladok_008 и prilep4anec им се допаѓа ова.
 16. ina

  ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  zdravo jas sum ina od oxrid mazena se nadevam deka ke se druzime pozz
   
  На zivo му/ѝ се допаѓа ова.
 17. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  636
  здраво на сите! и јас сум новичка,се зачленив денес и очекувам од форумот пријатно дружење и нови пријателства!
   
  На Cecko85, prilep4anec и zivo им се допаѓа ова.
 18. Ljubica

  Ljubica Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  45
  Здраво и од мене. Јас сум Љубица од Штип, 21 година. Пофалби за сајтот и се надевам дека споделувајќи ги нашите мислења ќе можеме да си помогнеме во различни ситуации. Поздрав до сите...
   
  На Cecko85 и Oscar Lady им се допаѓа ова.
 19. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  хеј здраво и од мене....сега се зачленив...па се надевам ќе има интересни теми за коментирање....до сега само ги читав коментарите ама ете решив да го споделам моето мислење со вас ;)
   
  На prilep4anec и Twinkles им се допаѓа ова.
 20. 105-ka

  105-ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Pozdrav i od 105-ka
  :)
   
  На prilep4anec му/ѝ се допаѓа ова.