Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Во шпагети и макарони не можам да се преименувам, зафатено е. :D
  Осеќам дека тоа го сакаш.
  А за дружење нема што многу да размислуваш, интересен сум ко вкусна компир манџа. 8)
  Ќе си одговараме. :hug:
   
  На piksooki и Cinnamon Bun им се допаѓа ова.
 2. Virago11

  Virago11 Нов член

  Се зачлени на:
  2 декември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Здраво, ве читам долго време, ми се допаѓа атмосферата на ФЕМИНА. Секогаш позитивни и со конструктивни критики, се надевам дека ќе ме прифатите како дел од вас. Имајте убава недела.
   
  На zalosna и Cinnamon Bun им се допаѓа ова.
 3. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Јас веќе те прифатив. :hug:
   
  На Virago11 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Crazy.M.girl

  Crazy.M.girl Нов член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Здравоо:hai:
  Разгледав низ темиве доста е активен форумов, има убави теми за дискутирање:)
  Да ве предупредам кога ќе се распишувам ми нема крај:rofl::wasntme:
  Така даа...:D
   
  На Discret_M, piksooki, TeonaZ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Машки
  HELLO. :dance:
   
  На Cinnamon Bun и Crazy.M.girl им се допаѓа ова.
 6. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.887
  Пол:
  Машки
  Добродојде:):party:
   
  На Crazy.M.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Добро ни дојде и ти благодарам на предупредувањето. Ќе ми годи. :lol::hug::l:
   
  На Crazy.M.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Distant

  Distant Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2019
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
 9. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Добро ни дојде и ти. :hug:

  Ќе те сакаме и почитуваме сите. :l:
   
  На Distant му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mortisia

  Mortisia Нов член

  Се зачлени на:
  6 декември 2019
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site. Nova sum taka da se nadevam ke se druzime i zabavuvame zaedno.;)
   
  На Discret_M, Кавалер и piksooki им се допаѓа ова.
 11. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Здраво и на тебе и мило ми е што ни дојде. Се надевам дека со тебе највеќе ќе се забавуваме. :hug::makeup:
   
 12. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.051
  Допаѓања:
  95.424
  Пол:
  Женски
  На сите истото им го кажуваш:P:rofl:
   
  На lovestoneddd, Tajnaotrovna и piksooki им се допаѓа ова.
 13. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Ti na site kapace da stavis.
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.051
  Допаѓања:
  95.424
  Пол:
  Женски
  Досадно ти е?|(
   
 15. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Мора да се створи позитивна енергија, да се почуствуваат одма прифатено и сакано. :inlove::angel:
   
  На 100nogalka, melissa, Diamant и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Carmella7

  Carmella7 Нов член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво на ситееее❤ Нова сум... Сакав уште одамна да се приклучам, но не ми дозволуваше... Среќа сега се надевам дека ќе се дружиме
   
  На Кавалер, Janina и beauty&beast им се допаѓа ова.
 17. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Мило ми е што се запознавме. Јас сум Компир Манџа ака Компирко.
  Кој не ти дозволил да се зачлениш да го расшлапаме со сладолед? ]:)
   
  На Carmella7 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Carmella7

  Carmella7 Нов член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Хахахаха, нешо ме заебаваше емаилов....
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Discret_M

  Discret_M Нов член

  Се зачлени на:
  16 декември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Па да се дружиме :)
   
 20. filipfico

  filipfico Активен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  hello i od mene btw компир манџа fala odnapred na gostoprimstvo gleam ti si domakinot hahahah mala sala
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.