Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Јас само женски пречекувам и запознавам, ама ај, добродојден си и ти. :lol:
   
  На filipfico му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.292
  Допаѓања:
  45.461
  Пол:
  Женски
  Ти се исплати барем?
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Па не правам бизнис за да ми се исплати. :D
   
 4. zolev

  zolev Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2015
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Машки
  Здраво.:)
   
  На Волшебникот му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Superlejdi27

  Superlejdi27 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, само што се зачленив се надевам ќе имаме убава дружба...
   
  На angelche16, Boy_Sk, Wallker и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Здраво и на тебе. Нека ти е среќна новата 2020 година, многу здравје, среќа, пари, љубов, успех и се најдобро ти посакувам. :hug::$:P
   
 7. Superlejdi27

  Superlejdi27 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
  Благодарам,исто и на тебе нека ти е среќна новата година,многу здравје,среќа,љубов,успех...☺
   
  На Boy_Sk и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 8. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Машки
  Здраво дечки и девојки голем поздрав и нека почне дружењето...
   
 9. Bogdanaboki

  Bogdanaboki Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Здраво и од мене❤️
   
  На Boy_Sk и Wallker им се допаѓа ова.
 10. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Здраво, добро ни дојде. Се надевам дека одлично ќе се забавуваш овде. Поздрав од мене и од сите. :hug:
   
  На Bogdanaboki му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site Nov clen sum na forumot I dodeka se snajdam se razdeni ....sepak ubava druzba vi posakuvam.Ane se vikam :hai:
   
  На Boy_Sk, Компир Манџа, azzurro и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Здраво Ане. Мило ми е што ни се придружи. Ако треба нешто ќе ти помагаме. :sun::nod::hug:
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  Ti blagodaram
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Falcone99

  Falcone99 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  pozz od mene nov clen
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Boy_Sk

  Boy_Sk Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Машки
  Поздрав до сите членови..исто и јас сум нов член на форумот..случајно сум на форумот и ми се допага ова како група...ме потсети на времето кога беше "Мирц" :D....убаво да поминеме:hai:
   
  На Dirizabl и Nightwish11 им се допаѓа ова.
 16. Dirizabl

  Dirizabl Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  ееее ,тоа беа времиња 8)
   
  На Boy_Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Boy_Sk

  Boy_Sk Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Машки
  Поздрав и до тебе СуперЛејди:)
   
  На Superlejdi27 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Boy_Sk

  Boy_Sk Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Машки
  Pozdrav i do tebe Ane:hai:
   
 19. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  7.393
  Пол:
  Женски
  Поздрав до сите нови членови, добредојдени сте, сигурна сум дека ќе имаме добра дружба. :hug:
   
  На Norich29, Boy_Sk и Superlejdi27 им се допаѓа ова.
 20. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Добро ни дојде :hug:

  Се надевам дека добро ќе се дружиме, ќе имаме добра соработка на форумот и ќе си се сакаме и помагаме меѓусебно.

  Ако нешто ти треба помош тука сум (сме). :hug: