Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Zdravo i od mene i jas sum nova clenka..se iznamaciv dodeka se zaclenam ..inaku ve sledam dolgo vreme ..pozdrav do site
   
  На marlonbrando69, eliesaab и Boy_Sk им се допаѓа ова.
 2. Boy_Sk

  Boy_Sk Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Pozdrav isto i do tebe @Suhan :hai:
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  Здраво и јас сум нов 37 години од Кичево форумот е супер има многу теми опфатено иако повекето членови се женски но сепак има заеднички теми на кои би се дружеле и советувале позз и секое добро(y)
   
  На Suhan и Boy_Sk им се допаѓа ова.
 4. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Pozdrav i do tebe King4ee i dobredojde :hai:
   
  На Nenadskopje, Marija.27, King4ee и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  Поздрав Сухан добро те најдов:)
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Машки
  Zdravo na sitee
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 7. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Edno gooolemo dobredojde za siteeee :*
   
  На coolboy и Vlaad им се допаѓа ова.
 8. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  1.450
  Пол:
  Машки
  Ајде, добро те најдовме.
  Тука сите се сакаме и гушкаме. :hug:
   
  На Suhan и girl2 им се допаѓа ова.
 9. БезопаснаИгла

  БезопаснаИгла Нов член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Здраво
   
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Zdravo i na tebe :hai:
   
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.