Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Ама јас незнаев Вие кога се зачленивте. Простете ми, Ве молам. Вас би Ве поздравил и со поклонување ако треба.
   
 2. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Не е убаво така , другите би се почуствувале дискриминирани :wasntme:
   
 3. Cute bunny

  Cute bunny Активен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2020
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Zdravo i od mene:)
   
 4. Dory97

  Dory97 Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site i jas su nova na forumot,go sledam mnogu vreme i sega konecno reshiv da se zaclenam.
  Se nadevam deka ubavo ke se druzime. ♥️
   
  На Кавалер му/ѝ се допаѓа ова.
 5. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Здраво
  Добредојде Дори. Ви се поклонувам и Ве поздравувам
   
  На Dory97 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. azzurro

  azzurro Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2015
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  846
  Пол:
  Машки
  Здраво и од мене се надевам на убава дружба позз
   
  На Dory97 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Atanasn

  Atanasn Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Zdravo
   
  На Maro87 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dandra

  Dandra Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2020
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  66
  Zdravo :inlove:
   
  На Кавалер и Maro87 им се допаѓа ова.
 9. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  3.057
  Пол:
  Женски
  Здраво и добредојдовте, се надевам ќе се дружеме 8)
  @turist за овие нови нема поздрав од тебе. Те искараа и сега не поздравуваш..
   
 10. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  10.975
  Пол:
  Женски
  Мене да ме поздравеше вака коа се зачленив ќе се одјавев и више никад немаше да се најавам.
   
  На Annahhh, *Amethyst*, Rebele и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  3.057
  Пол:
  Женски
  Избега сега, го нема :rofl::rofl:
   
 12. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  зошто?
   
 13. littlerose

  littlerose Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2020
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите :hug:
   
  На Кавалер му/ѝ се допаѓа ова.
 14. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Здраво littlerose. Уживајте и да Ви биде пријатно.
   
  На littlerose му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  10.975
  Пол:
  Женски
  Пошто ќе ме асоцира на ~30 годишни мажи со чудни фетиши.
   
  На Angie1432 и DojaCat им се допаѓа ова.
 16. Rebele

  Rebele Активен член

  Се зачлени на:
  11 април 2020
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 17. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Не се толку чудни колку што се непознати, скриени, дискретни, табу...
   
 18. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.941
  Допаѓања:
  45.371
  Здраво :hai:
  Од порано сум на форумов али сепак здраво:l:
   
 19. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Здраво Kukla994. Пријатна ноќ
   
 20. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  44.523
  Пол:
  Машки
  Добровечер,се надевам имате пријатен престој