Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  12.855
  Пол:
  Женски
  Не, не баш се јасни али е гнасно да ги проектираш у секоја тема. Имаш категорија секс, stick there.
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.380
  Фала, и тебе срце :$:hug:
   
 3. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  902
  Пол:
  Женски
  @turist Па ти си бил мнооооогу културен :lol::P
   
  На turist и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.380
  Зависи кога како
  :D
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 5. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Машки
  Незнам дали ова го мислите сериозно или не, ама внимавам да не употребувам никако вулгарни или навредливи зборови. Мислам дека е многу важно нештата со какви зборови ги кажуваме, зашто овде нема глас, акцент, дикција...а само текст.
   
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ilcoo

  Ilcoo Нов член

  Се зачлени на:
  19 мај 2020
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво... :)
   
 7. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.160
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  Здраво и добредојде..
   
  На Ilcoo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. DojaCat

  DojaCat Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  783
  Пол:
  Женски
  Прочитав предмалку нечие мислење дека од тука се почнува. Doja Cat ја стави нејзината кариера на пауза со цел да пишува по форуми. Здраво на сите и убав ден :)
   
  На CharmedGirl, tina2018, CarrieBradshow и 3 други им се допаѓа ова.
 9. martiiinna

  martiiinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  2.667
  Пол:
  Женски
  @turist Каде си кога најмногу ни требаш??
   
 10. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Машки
  Добредојдовте DojaCat. Ви посакуваме да уживате овде.
   
  На DojaCat му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bezobraznata

  Bezobraznata Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Хај хај :) и јас сум нова на форумов,профилот го направив пред некој ден:*
   
  На piksooki, turist, azzurro и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Машки
  Ве поздравувам и Ви посакувам добредојте и пријатен престој @Bezobraznata

   
  На Bezobraznata му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Bezobraznata

  Bezobraznata Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам многу:)
   
 14. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.212
  Допаѓања:
  10.413
  Пол:
  Женски
  @turist оти не ги поздравуваш машките членови?
  Нели е дискриминација тоа? :^)
   
  На Sejfullai, flawless_ и DojaCat им се допаѓа ова.
 15. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Машки
  Се договоривме јас да ги поздравувам само женските, а некоја од женските да ги поздравува машките.
   
  На Bezobraznata му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Carpe_Diem

  Carpe_Diem Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2020
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  273
  Пол:
  Женски
  Здраво, ова ми е прв ден на форумот, па земав и се изнапишував по темиве.:D
   
 17. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.160
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  На turist и martiiinna им се допаѓа ова.
 18. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Машки
  Среќно добредојде Ви посакуваме Carpe_Diem и да уживате низ темите овде.
   
  На Carpe_Diem му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Carpe_Diem

  Carpe_Diem Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2020
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  273
  Пол:
  Женски
  Фала ти! Веќе и уживам..:)
   
  На Dirizabl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Ilcoo

  Ilcoo Нов член

  Се зачлени на:
  19 мај 2020
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  A kako odi ovde zapoznavanjevo...ima nekoj poseben protokol :D