Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. nanuska

  nanuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  11
  super e bas e dobro ova stvarno
   
 2. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Поздрав и од мене...Ако слушнете некој да ја пее Ах каде е мојто либе, кажете му дека сум тука :oops:
   
 3. Nikolinana

  Nikolinana Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  12
  Zdravo na site!
  I jas deneska se zacleniv, mnogu mi e milo sto konecno i nie vo Makedonija imame edna vakva interesna i informativna zenska srtana za druzenje. Inaku jas sum od Skopje imam 24 godini, momentalno na postdiplomski studii na dizajn na enterier. Drugo nsto posebno vo ovaa prilika nemam da istaknam, se nadevam deka ke se druzime niz forumov, pozdrav! ;)
   
 4. milagrosss

  milagrosss Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  здраво на сите јас сум мила од охрид и мило ми е сто мозиме да комуницираме на ваков нацин поздрав до сите
   
 5. cvet957

  cvet957 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  36
  i jas samo sto se zacleniv i mislam deka ke se druzime iako ne se znaeme pozdrav i sreka na site : :D
   
 6. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  Zdravo na site.Jas sum od Bitola (ama rodena vo Kumanovo).
  Imam 31 i pol :) godina.
  Po profesija sum pravnik ama nevrabotena.
  Mazena sum i imam sin koj ke pravi 2 god.vo februari.
  Pozdrav do site i se nadevam deka ke se druzime .
   
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.383
  Пол:
  Женски
  Здраво јас сум ептен тазе член-ка :lol: имам 23 години и сум од Скопје. Поздрав
   
 8. Amelie

  Amelie Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  6
  Zdravo, Jas se zacleniv denes, od Skopje sum. Go vidov sajtot na Facebook mislam deka e odlicen za druzba, za spodeluvanje na idei, custva, iskustva. Pozdrav do site ;)
   
 9. 18082008

  18082008 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  24
  jas sum od Veles ,imam since 15 meseci.stranava e prekrasna,se nadevam deka ke zapoznaam novi zivotni prikazni i mislenja!
   
 10. Pearl

  Pearl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ..uste eden nov clen :)
  pozdrav do site,se nadevam deka ubavo ke si pominuvame ovde,inaku sajtot e super ,clen sum na mnogu forumi megutoa na prv pogled kolku sto mozev da zabelezam sto se ima ovde,ovoj forum ke bide my favourite :)

  ubav den i ubavi momenti na site !
   
 11. saraaaa

  saraaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  Здраво и од мене, се викам Сара и прв пат сум на форумов,
  сеа ова малку ми делува ко оние претставувањата во групите за алкохоличари :lol: ама ај нема врска, сепак ке си продолжам :) баш ми е мило што постои вакво нешто, и посебно ми се допаѓа странава бидејки колку што можев да видам, ѓи опфаќа сите работи кои ѓи интересира секое женско , така да баш убаво :D
  поздрав4е до сите
   
 12. brineta

  brineta Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  zdravo na site, vcera se zacleniv, ama sega go vidov ova , pa eve i jas da ckrtnam nesto. :) 27 god sum od Sk i ova go vidov od Fb. mnogu mi e interesno, i ne samo forumot. tuku celata strana
   
 13. mare.pet

  mare.pet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Zdravo i od mene. Vi posakuvam se najdobro na site clenovi i na forumov :)
   
 14. JJJovanka

  JJJovanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo na site
  Jas sum Jovanka od Bitola
  imam 40 godini vrabotena vo obrazovanie
  se nadevam na odlicno druzenje so site na sajtot
  pozdrav
   
 15. butterfly25

  butterfly25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво и од мене :)
   
 16. zkjb

  zkjb Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  45
  Zdravo na site novodojdeni ,vi posakuvam na site ubav prestoj vo ova nase malo zensko carstvo.Pozdrav
   
 17. Soncko

  Soncko Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  14
  I jas da se pridruzam, nov clen sum i se nadevam na dobra druzba i spodeluvanje na mnogu nesta so cel da si pomogneme:) Ziveam i rabotam vo Skopje i srekna sum na nekoj nacin kolku sto se moze i kolku sto dozvoluvaat moznosite!!
   
 18. hristin4e

  hristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  379
  Пол:
  Женски
  mu posakuvam na site dobredojde na najdobriot femina forum :P :)
   
 19. devojce

  devojce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo i od mene...registrirana su od pred nekoj den,pa eve i od mene nekoj zbor..sega za sega..
  se nadevam na prijatno druzenje..
  pozdrav do site na forumot... :)
   
 20. irence

  irence Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  12
  Здраво девојки,баш е супер што има и ваков сајт.се логирав пред некој ден и стварно се изненадив колку женските не сме себични.идеално е местово за разговор и да прашаш што сакаш,а притоа да добиеш одговор.мене како девојка,сега жена во брак ми недостига некогаш време да излезам со другарките да се подружам па овој сајд баш ми се погоди.поздрав од мене па ке се дружиме и понатаму.