Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.436
  Допаѓања:
  55.477
  Здраво на сите,

  Денес ја видов рекламата на фејсбук, го отворив сајтов, ми се допадна, и се зачленив :)
  Инаку имам 29 години, мажена сум и имам 2 деца.
  Уживам во животот на секој можен начин, и во секој момент!
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lili1975

  lili1975 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Zdravo na site. Jas sum nov clen denes se zacleniv i moram da priznaam
  deka sajtov e stvarno super. Od Skopje sum mazena so since 7 god i kerkicka 2 god.
  Se nadevam dobro ke se druzime.
   
 3. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите и од мене.
  Само што се зачленив па сакам да ги поздравам сите членови и креаторите на овој сајт - супер сте, продолжете вака.
  Иначе јас сум од Битола, не сум мажена и немам деца засега :)
  Се надевам дека добро ќе се дружиме. Поздравчиња
   
 4. ayla

  ayla Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  4
  Хеј здравоо ;) и јас сум нов член од пред некоја минута :mrgreen:
  често го посетувам сајтот.. и сега конечно решив да се зачленам на форумот, има прекрасни теми...
  па се читаме наоколу :) :)
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.170
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site,i jas sum taze zacleneta na ovoj sajt,inace ve najdov na facebook,super e sto ima i vakvo nesto,se spodeluvaat iskustva,mislenja.Od Skopje sum,imam 25 godini.Super ste,prodolzete taka.Pozdrav.
   
 6. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  114
  Zdravo jas sum Ana od Skopje.Se zacleniv vcera zosto me zainteresiraa site raboti sto gi ima na sajtov osobeno horoskopot.Looking forward to meet new friends ;)
   
 7. annaja

  annaja Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  2
  Здраво и јас сум нова.Ми се допаѓа се што видов,и се надевам дека убаво ке се дружиме.Инаку сум од Скопје и малку по возрасна од вас,ама тоа нема да биде пречка за убаво дружење.
   
 8. lia

  lia Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Zdravo,i jas neodamna se zacleniv,vidov na fb i mi se dopadna sajtot,inaku sum od Bitola,imam 25 godinii,mazena,pa se nadevam ubavo ke se druzime.Pozdrav do site clenovi i do kreatorite isto taka.
   
 9. sensitive

  sensitive Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  10
  zacleneta sum pred tri dena, a veke se navlekov na sajtov. Mnogu pomaga vo se i sesto. pozdrav
   
 10. Snezna-Kralica

  Snezna-Kralica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Здраво јас сум нова членка на форумов денес се зачленив и многу ми се допаѓа, јас сум од Скопје и имам долга и прекрасна врска.Тоа е нешто накратко за мене па се надевам на добра дружба. :)
   
 11. vesne

  vesne Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите!Јас сум член неколку недели и се повеќе ми се допаѓа што можам да сретнам разни мислења,да го поделам своето па и да побарам помош.Поздрав до сите! :D :lol: ;)
   
 12. katerinalevova

  katerinalevova Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите.Јас сум нова членка и баш ми е мило што сум дел од овој форум.Јас сум од Кавадарци и имам 18 год.Се надевам дека ке се дружиме, и се надевам дека ке стекнам нов пријатели!!! ;) и заедно ке си помагаме во решавањето на нашите проблеми!
   
 13. Taa

  Taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  66
  Здраво,здраво еве ме и мене :D за форумов дознав на FB и одличен е ... супер што има вакво нешто каде што може да споделуваме се :) :)
   
 14. simijony

  simijony Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo zdravo.. ja sum simona od kumanovo inace i denes se zacleniv ovde i moram da ve pofalam deka ODLICNI ste !!
  celo vreme samo citkam nesto i nikako da stanam od kom. nemoj nesto za utre da ostavam nedocitano :D
  Pozz za site..
   
 15. zoricavezenkoska

  zoricavezenkoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  ZDRAVO jas se vikam zorica i sum od pp.mazena imam dvajca sinov (tesko mene ce bidam sve kriva)na 7 i 3 ipol godini.inaku saqjtov go najdov na facebook i mn e ubav.
   
 16. Avatar

  Avatar Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  9
  Zdravo na site od mene
  I jas nova clenka na ovoj sajt..inaku stranata e super, konecno nesto da ima samo za zeni, forumot e super mi se dopagaat temite.Se nadevam i jas kako site vas deka ke se druzime i ke gi spodeluvame nasite dozivuvanja i iskustva..pozdrav na site
   
 17. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  270
  pozz do site,jas sum od skopje i web-ot go najdov na fb i navistina mnogu mi se dopaga forumov,inaku se zacleniv pred nedela dve... i najdobri ste ;) :ugeek:
   
 18. katence4

  katence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  17
  јас сум катерина и сум член на сајтов помалку од еден месец и навистина ми се допадна многу ваквото дружење и споделување искуства позз до сите
   
 19. alba

  alba Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  zdravo devojki jas imam 22 god i sum o skopje.za sajtov doznav od fc i misllam deka sajtov e najdobar od site osobeno forumot.ima za se po nesto.pozz
   
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  pa eve zdravo i od mene. imam 21 god (bez nekoj mesec), :) sajtov e super,vie uste poveke, i se nadevam ke se druzime i ke se sovetuvame. ova e odlicno mesto kade sto ke gi razmenime nasite iskustva,slucuvanja,sekojdnevie... pozz do site i dobro ve najdov :roll: :roll: