Да се запознаеме

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од soledad, 19 ноември 2009.

 1. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
  Здраво здраво,и јас сум од ново-зачленетите ;) ,иако ја посетувам страната на Фемина и го читам форумот од поодамна. Ова ми е прво зачленување во некој форум (тазе форумџика :) ), а и прв коментар па ај за арно за убаво да е :D . Многу ми се свиѓа форумов.Има доста интересни и корисни теми.Се надевам дека ќе се дружиме,ќе разменуваме искуства и ќе си помагаме меѓусебно. Поздрав до сите Фемини ;) .
   
 2. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  134
  Pozdrav do site jas sum noviot clen na ova golemo semejstvo .
   
 3. Suzeto

  Suzeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  15
  zdravo i jas sum od pred kratko vreme se uste ne znam da go rabotam dobra,ama se nadevam ce naucam
   
 4. Pennyroyal

  Pennyroyal Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  35
  Оддамна го посетувам сајтов, но сега се зачленив на форумов...Да се запознаеме? Хм..Од Скопје сум, годините не би ги кажувала :)
  Сакам панк, сакам се убаво и ново...Не сакам турбофолк и оние самопрогласени шмизли :D
  Пишувам поезија, сакам да думам, ама не успева секогаш да додумам :P
  И тоа би било тоа...Поздрав!
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 09101986

  09101986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  7
  Zdravo jas sum elena imam 23 godini.Od Skopje sum.Student sum.Ne sum mazena.I se nadevam na dobro druzenje i na uste iskreni soveti i druzenje kako i do sega.POZDRAVCE
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Здраво, јас сум Магдалена и сум од Охрид. Обожавам се што е црвено и живо. Таен обожавател на Стоунси и уште потаен на Брус Дикинсон :)
  Најголема страст: пеење
   
 7. bilegnr

  bilegnr Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  хелоу ... јас сум биле од битола имам 17 години и сум четврта година со голема дилема кај да се запишам на факултет :roll: . Инаку си сакам рок метал панк и некој сличен начин на живот .. хех :mrgreen: и плус се занимавам со цртање во слободно време ..... Ај поке да не си се фалам ;) ....... поздрав!!!! се надевам на добра дружба!
   
 8. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.096
  Zdravo i od mene. Imam 22 godini i od Skopje sum :) pozdrav do site
   
 9. bubaaa

  bubaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7
  Zdravo!
  Da se pretstavam i jas, Buba od Bitola, 21 godina, nemazhena, studentka i vrabotena vo isto vreme.
  Pozdrav do site chlenovi. :)
   
 10. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  495
  Здраво! Јас сум Викторија. На форумов се најдов сосема случајно и веднаш се реистрирав штом прочитав неколку мислења. :)
  Се надевам дека заедно ќе споделуваме искуства и така меѓусебно ќе учиме на грешките.
  Позз.
  ПС: за подетални информации, пишете ми приватно пораче. :D
   
 11. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.157
  Допаѓања:
  124.061
  Пол:
  Женски
  Поздрав до сите членови на овој форум... денес се зачленив, иако одамна го знам овој сајт... ми се допадна идејата да има ваква страница во македонскиот сајбер спејс, секоја чест на тој што ја направил...
  инаку јас сум од Охрид, живеам на релација Охрид-Скопје (се заради љубов), а на форуми поминувам само кога имам време, како сега... па се надевам дека ќе се дружиме! :D :D
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lile25

  Lile25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ја најдов темата за запознавање ;) ќе почнам да се снаоѓам.Еве пак да ве поздравам и се надевам на добра дружба :)
   
 13. bebebio

  bebebio Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  eve i od mene zdravo do site vas. Zacleneta sum 2 nedeli ama sega i oficijalno da se zapoznaeme :)
   
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  moze..redno e...do site jas sum Marley...milo mi e
   
 15. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  zdravo na site forumot e mnogu dobar jas sum od kumanovo pozzz do site ;)
   
 16. Meggy

  Meggy Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  385
  Здраво на сите и од мене, јас сум Meggy од Битола, од денес сум и јас член на форумот, пофалби ;) :)
   
 17. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  28
  Zdravo na site,jas sum nova ,se nadevam ke me druzite :) Mi se dopaga stranava i sovetite od devojkite,se pomagame.Pozdrav i baknezi za site*
   
 18. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  6.545
  Пол:
  Женски
  Здраво и од мене странава ја знам од фејсбук но еве дојде денот и да се зачленам поззз до сите баш е занимлива и целата страна и форумов се читамеееееее
   
 19. Yvona

  Yvona Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Здраво на сите и од мене :) се зачленив пред неколку дена и ете ја најдов темата за запознавање :D иначе стр е супер..мило ми е со има вакви стр за споделување искуства и совети.. поздрав до сите :*
   
 20. ubavicataizverot

  ubavicataizverot Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Za strnava dozna od FB,mnogu mmi se dopaga...super e,socijaliziranje,druzenje,razmena na mislenja i iskustva..navistina odlicno :D