1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се пофалам....

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Guinevere, 30 август 2010.

 1. Guinevere

  Guinevere Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  25
  На оваа страна можете да се пофалите што ви се случило, што си купивте денес,па сте добиле највисока оцена...

  Инаку јас да ви се пофалам од другата година ќе стапам во брак со дечкото кој го сакам најмногу :inlove:

  Не забележав ваква тема никаде па ако се повторува,слободно може да се избрише. Поздрав до сите :* :* :* :hai:
   
  На angelche16, JaneAusten, mamas и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  На Zalubenoto му/ѝ се допаѓа ова.
 3. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Не е слична :^)

  Тука не се честита сам си се фалиш :D

  Дсп дека си купив црни панталони. 8)
   
  На JaneAusten и Tabby им се допаѓа ова.
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
 5. Tabby

  Tabby Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2010
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  25
  Немора да значи Лукс може да биде за свадба, веридба...
   
 6. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Не тврдам, кажав за темата Честитки дека не е слична со оваа.

  А и таби кажа, не мора да значи може да биде и за дечко, факултет, средно...оцена...
   
  На Tabby му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  А го прочитавте ова во воведот на темата честитки
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Дејзи , нема потреба да воведуваш ред . Убаво ти кажа Лукс 3-4 пати дека ја има темата . Уствари воведувај ама прво разгледај . Не можеш за 5 дена или колку и да си на форумов да знаеш се ;)
   
  На Speechless, Lux и anickata им се допаѓа ова.
 9. rozita91

  rozita91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  28
  да се пофалам денес положив неорганска хемија,тежок испит и сум најсреќна на планетава јесссссссссссссссссс :emo: :emo: :emo: :emo:
   
 10. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.765
  Шубо :) Така да продолжеш понатака. СЕ најдобро :* :*
   
  На rozita91 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  Честитки :clap: :* :*
   
  На rozita91 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Guinevere

  Guinevere Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  25
  :clap: :clap: :clap: Браво за тебе!!! Со среќа и понатаму..
   
  На rozita91 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. BlueEye

  BlueEye Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2010
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  29
  da se pofalam denes zastediv pari za trenerki zs gazadricata mi gi dade gratis :D
   
 14. rozita91

  rozita91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  28
  да се пофалам денес повторно изгубив една голема битка и незнам што ке правам :?: ;( :worried: :worried:
   
 15. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  40
  Да се пофалам, другар ми ми одржа таква воспитна, што сеа се срамам највише на свет :sweat:
   
 16. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.191
  Допаѓања:
  5.531
  Пол:
  Женски
  Ај и ја да се пофалам за новите адидас патики, иако се пофалив во др тема :$ :$ :$ :$
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ger23

  Ger23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  12
  Конечно се запишав на факулет(мислам ги подмирив обврските) и мојата најголема жечба се оствари..
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 18. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Да се пофалам се запишав на факултет,ама криво ми е за парите :( :lol:
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 19. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Да се пофалам... Си положив тежок испит вчера, макар што се пофалив за ова и во СДК ама ај пак! :lol:
  И сакам дека се пофалам дека си ја имам најдобрата другарка-тука на фемина! И си ја сакам многу! :*
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 20. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
  Да се пофалам... си купив фармерки :)
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.