1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да си разменуваме книги во Пдф-формати

Дискусија во 'Канта' започната од Devojka20, 1 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Devojka20

  Devojka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  53
  Здраво. Вака сега, би сакала да си разменуваме романчиња, книги и слично во пдф формат.
  Ако сметате дека оваа тема не и е местото тука или веќе имало, не знам, не прочитав... Нека оди слободно во канта :lol: Впрочем, ако има некој од овие автори Ерика Јонг, Фројд, Ајнштајн, Херман Хесе, Агата Кристи, Франц Кафка во пдф формат нека ме консултира. :) Благодарам !

  Или пак без разлика, не мора да биде од овие автори и други... Што било :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.