1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Движење на бебе

Дискусија во 'Канта' започната од sanjaж, 13 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sanjaж

  sanjaж Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво, сакам да ве прашам кога почнавте да ги чуствувате движењата на бебето. Мене ми е прва бременост но не чуствувам многу чести движења во текот на денот. 20-та недела сум
   
 2. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  16.221
  Допаѓања:
  73.762
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Кол...-движењето-на-бебето-во-стомакот.1654/page-17
  Има ваква тема :)
   
  На sanjaж му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sanjaж

  sanjaж Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.