1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дводневна диета

Дискусија во 'Диети' започната од Tammie, 8 март 2010.

 1. Tammie

  Tammie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Имаше порано на стајтов 2дневна диета..
  цел ден треба да изедеш 4 јаболки 4 двопека 1 лимонада и еден стек
  ама сега неможам да ја најдам :? ако може некој да ми помогне како се вика и како да ја побарам..
  фала однапред
   
 2. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  На zozefina.t му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tammie

  Tammie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Fala falaaa :)
   
 4. S-a-n-4-e

  S-a-n-4-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  ја проба ли диетата какви се резултатите пиши ;)
   
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Нависитина лесна е ко за 2дена ај за утре и другиден да видам дали ќе издржам па ќе пишам дали имаше резултати
  :D
  П.С:Конечно кратка диета хухухуухухх :D