1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Двоумење за подарок

Дискусија во 'Канта' започната од HoneyBunny, 11 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HoneyBunny

  HoneyBunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  се двоумам за подарок и навистина би ми помогнале вашите мислење. За 14 дена правам 1 година со дечко ми и би сакала да му купам златна рипка во некој мал аквариум, да направам торта и целата моја соба да ја украсам со свеќи и љубовни пораки.. дали тоа е убаво? ии би ми требало ваше мислење за уште некој друг подарок бидејки мислам дека тоа е малку.. :D
   
 2. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  81
  Како бе малку? :lol: :lol: ова е мислам дека е доволно дури и многу али љубов е во прашање и се е малку :D супер идеја не ти треба друго доволно е според мене,и не би требало да се двоумиш повеќе :D
   
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
  ic ne treba da ne prasuvas,veke odlicno si smislila :D
   
 4. HoneyBunny

  HoneyBunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  фалаа. а дали би можеле да ми дадете идеја што да напишам на честитка? :oops:
   
 5. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
  pa sega zavisi toa od vasiot odnos, muabeti i slicno...ete na primer,raskazi kako ti se razvivale cuvstvata za taa cela godina
   
 6. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  99
  Идеата ти е супер, одлично си смислила. Ако сакаш можеш да му направиш и албум со слики, по редослед од почетокот кога ви почнала врската па до сега, со оние слики кои сте имале значајни моменти и можеш да напишеш по некоја реченица под секоја слика. Тоа ќе му биде вечен спомен.
   
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ах, јас си мислев темава била во врска со двоумење, дефиниции и слично. А тоа, за подарок. :rofl:
   
 8. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  И јас мислев така.. :)
   
 9. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  Сејм .. :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.