1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ддв обврзник

Дискусија во 'На работното место' започната од prasskickaa, 6 март 2016.

 1. prasskickaa

  prasskickaa Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Не најдов таква тема ако има избришете ја. Вака дали земавте ддв за октомври,ноември и декември? За они кој имат сопствен бизнис и се ддв обврзници за тромесечие.