Дебар

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Tanjamm, 25 март 2015.

 1. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.139
  Допаѓања:
  296.499
  Топила или Точила..незнам тоно вилата како се викаше
   
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Ke se rasprasam po sto denes sum vo skipje pa od utrr nataka ke ti kazam
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.638
  Пол:
  Женски
  Дебар е многу мал град, во центарот има кафичи и еден добар ресторан, не се сеќавам како се викаше, имаме седено, во летниот период е пораздвижено, а во зимскиот е пасивно.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 4 други им се допаѓа ова.