1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојката од х фактор

Дискусија во 'Канта' започната од MarryxD, 6 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarryxD

  MarryxD Нов член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Ајдее посебна ли тема за девојката..
   
 3. MarryxD

  MarryxD Нов член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
 4. Loly77

  Loly77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2013
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  113
  И мене ми се допаѓа, навистина, и само што пишав пост за неа.
  Но сметам дека си има соодветна тема
  serii-i-emisii/x-faktor-srbija-sitel-t18343/
  Ако се отвара тема за секој талент посебно, што ќе правиме? :^)
   
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.