Девојка во пост на Фејсбук објави дека била нападната од гинеколог во Куманово

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од KateKane, 8 октомври 2019.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  32.090
  Пол:
  Машки
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  Жално е што народов дреме дома за вакви работи наместо да протестира и да изрази незадоволство.
  Исто е и за воздухот. Двајца без тројца ќе излезат.
  Жалам за девојката и сите други што ги малтретирал педофилов и манијаков, но ова е за во ќелија да заврши, а не во затвор.
   
 3. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.010
  Допаѓања:
  29.071
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден пишував со девојчето, стагнира случајот уште. Ја знаете ажурноста на нашето судство, што да ви кажам..
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  22.958
  Пол:
  Женски
  Па,едно судство што имаме...
  Со пари секакви гадови се извлекуваат.
  Страшно!