1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојка си ја бара сестрата близначка!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од sweety90, 16 јануари 2018.

 1. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Деновиве по твитер/фб кружи една вест за потрага за сестра близначка. Ако познавате слична на девојката помогнете! :)

  IMG_20180116_193838_353.JPG

  П.С. Ако темата не е соодветна за категоријата - recycle bin. :)
   
  На gjoker4e, buba4e89 и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 2. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  36.877
  Пол:
  Женски
  Уф, девојката си личи многу со една личност која ја знам само по видување. Веројатно ќе ја препознаат и други сограѓани оти навистина многу си личат, но за жал датумот и годината на раѓање не се совпаѓа.
  Многу лесно може да дојде до забуна, затоа треба внимателно да се реагира и да не делуваме површно доколку не сме сигурни.
   
  Последна измена: 17 јануари 2018