1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојкии, помош (совет) ако може..

Дискусија во 'Канта' започната од belieberka, 18 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. belieberka

  belieberka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Темава е наменета за диети ама никаде не можам да најдам тема за дебелеење, затоа пишувам овде.. Значи имам 18 години, 45кг. и 157цм висока. Ми викаат дека за мои години сум била таман ама јас не мислам така сакам да се поправам. Јадам буквално се (освен 3-4 јадења) и пак сум си истата. Точно е и дека пушам цигари ама тоа не ми влијае и пред да почнам да пушам си бев истата. Оваа килажа ја имам од 7мо одд и никако да пркнам малку. Има ли некаков начин да се поправам барем до 50-55 кг не мора повеќе...? (Само ве молам не викајте ми да ги откажам цигарите бидејќи имам пробано ама не успевам ме фаќа нервоза ако не запалам, или барем психата ме тера на тоа). Ве молам помагајте дајте совет. Благодарам многу !!! :( :$
   
 2. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  На belieberka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. belieberka

  belieberka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Благодарааам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.