1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки,итно ми треба ваша помош!

Дискусија во 'Канта' започната од suzanaS, 12 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. suzanaS

  suzanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојкии, има некоја да ми даде број од Кафаната Илинден? :/ :sweat: :sweat: :sweat: :sweat: :sweat:
   
 2. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  198
  Девојко тебе помош ти треба од медицинско лице :fubar: :fubar: :fubar:
   
  На sweetheart10 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. suzanaS

  suzanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  по што го заклучи тоа? немам слобода јас што скам да си прашам ? :))) имам маци
   
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Ха ха ха кога видов итно ми треба помиш како кој знае што лошо се има десено ха ха ха е слатко се изнасмеав
   
 5. suzanaS

  suzanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  па итно е.. за стара нова незнаеме ништо и побарав помош :))
   
 6. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.709
  Допаѓања:
  17.442
  Пол:
  Женски
  Имаш слобода меѓутоа во соодветна тема,а не вака итно помош како да умира некој.Има тема во истава категорија,се вика сакам да прашам,е таму можеш да прашуваш.
  Повели kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/
   
 7. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Леле помислив којзнае што е и каква помош бараш :geek:
   
 8. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 9. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  198
  Прашај си што сакаш ама нема потреба нова теба да отвараш и да бараш итно помош, како на умирање да си. Си имаш тема за да си прашаш што сакаш! 8)
   
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.