Девојки кои изгубиле желба за секс туку само купуваат

Дискусија во 'Канта' започната од Горан.Р, 6 септември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Горан.Р

  Горан.Р Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Како да им се помогне?
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.660
  Допаѓања:
  143.537
  Што купуваат?
  Изјасни се убаво инаку отиде во канта темава :)
   
  На Dadusicka и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 3. Горан.Р

  Горан.Р Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Купуваат јахти, автомобили, фудбалски тимови, манекенки, манекени... во основа и што друго може да купува една девојка?

  Се подразбира.. тоа е облека, шминка, за по дома некои работи, храна...

  Имам познаничка која се угои како прасе зошто е во дисфункционална врска со муле што не знае да ја работи, друга познаничка се и е сведено на забава.
  Примери има без број.
  Кога жената не добива љубов бара алтернативни стилови на живот.

  Девојкава која ја познавам и ми е драга станала на некој начин фригидна не може да ти предизвика ерекција што е прв знак дека преминала на другата страна.
   
 4. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.851
  Допаѓања:
  12.395
  Пол:
  Женски
  za zal vakvi raboti se sekojdnevie tuka suisno e da se diskutira.e za niv pomos ne znam dali bi se nasla
   
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.660
  Допаѓања:
  143.537
  Па..дури и фригидна жена може да ти предизвика ерекција. Таа е фригидна за себе ... Јас мислам дека кај тебе е проблемот, не ти се дига..

  Онаа другата што се угоила како муле, можеби е таква затоа што има здравствен проблем, а партнерот не ја напушта и е голема поддршка ... или ти во кревет им се пикна да провериш?
   
  На Indiegurl, blonde_supergirl, buba4e89 и 13 други им се допаѓа ова.
 6. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.857
  Пол:
  Машки
  темава одамна требаше да се најде у канта не знам што сте чекале досега .
  Нема никаква смисла темава не сфаќам како може девојка да губи желба за секс значи машкото е крив и како може машко да губи желба за секс освен ако е импотентен.
  п.с мое лично мислење не значи да мора да се сложите со мене
   
  На elimkd, Dadusicka и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 7. Горан.Р

  Горан.Р Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Зошто со лични напади? :)
  Ако не ви се допаѓам задржете си го тоа мислење за себе не ја сквернавете темава.
  Научете да бидете демократи да му ебам матер доста со тоа емоциите.

  Прашувам за личност која ми е многу драга, како би можел да и помогнам да нејзината пасија со купувањето која е вент за повреденото его да ја замени со здрави активности?
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.751
  Допаѓања:
  54.225
  Пол:
  Женски
  Јас се согласувам дека

   
  На buba4e89, Cinderfakinrella, ЕденЧлен и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.