1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки, кои карактеристики на маж би ги одбрале?

Дискусија во 'Сингл' започната од melnicanecot, 4 јули 2017.

 1. melnicanecot

  melnicanecot Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2016
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Машки
  Девојки каков маж би избрале само ако би имале 5 $? Кои ваши приоритети ги барате кај спротивниот пол?

  upload_2017-7-4_9-24-56.png [​IMG] [​IMG]
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.771
  Допаѓања:
  136.782
  Пол:
  Женски
  1. No kids
  2. Romantic
  3. Great in bed
  4. Faithful
  5. Smart
  6. Tall - ова па задолжително за мене.
  7. Good looking - сега па да не е ни многу грд

  Другите слики не ми излегуваат.
   
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.127
  Пол:
  Женски
  Бидејќи не ми стигаат за кец и за шестка, одиме на кецот и на тројката, и долар ми останува вишок.
   
 4. melnicanecot

  melnicanecot Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2016
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Машки
  @buba4e89 имаш право само на 5 Долари не за милијонче муж да си направиш :D
  @sjdgo ќе чекаш попуст за да го искористш тој еден долар :D
   
  На Dadusicka, sjdgo и buba4e89 им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.407
  Пол:
  Женски
  Faithful
  Smart
  Tall

  И дајте ми едно доларче на заем, нека биде и funny
  @sjdgo ако е дарежлива...:lol:
   
  На sj *O*, sjdgo, melnicanecot и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. BlackNight

  BlackNight Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2016
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  4.315
  Пол:
  Женски
  Нели треба да гласи темава: Девојки кои карактеристики наместо кој?
   
  На ♡BuBaLe♡, Dadusicka, VictoriaSan и 7 други им се допаѓа ова.
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.407
  Пол:
  Женски
  Мхм:nod:
  Немав ни приметено. Еве сменив. Фала:)
   
  На Victorian, cresa-jagoda, melnicanecot и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. BlackNight

  BlackNight Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2016
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  4.315
  Пол:
  Женски
  Ненамерни грешки правиме сите;)
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 9. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.771
  Допаѓања:
  136.782
  Пол:
  Женски
  Ем не прочитав убаво ем ... (facepalm):tmi:
  Faihtfull
  Tall
  Smart
   
  На Dadusicka и melnicanecot им се допаѓа ова.
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.931
  Допаѓања:
  162.215
  Пол:
  Женски
  Smart, faithful иии... од останатите за 1$ нека биде funny :lol: :D
   
  На Dream-Girl и melnicanecot им се допаѓа ова.
 11. Natalyy123

  Natalyy123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Good looking, funny and smart. Се што барам во маж можам да го купам со пет долари хаха :D:D:D
   
  На Dadusicka и melnicanecot им се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.372
  Пол:
  Женски
  Good looking + smart + funny = :l:

  (и уште два долари ми фалат за great in bed....ако има некоја да ми позајми арно...на вас по доларчиња вишок што ви остануваат, дајте ми ги....направете ми добирна (lalala))


  Додека ги распоредував доларите на што да ги потрошам, се чувствувам ко да купувам проститутка со квалитетни карактеристики :dance: :ninja:
   
  На Dadusicka, Lunaria, Lianna Anna и 5 други им се допаѓа ова.
 13. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.857
  Допаѓања:
  31.549
  Пол:
  Женски
  3. Smart $1
  4. Faithful $3
  7. No kids $1
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.331
  Допаѓања:
  58.261
  Пол:
  Женски
  Funny - 1
  Smart - 1
  Faithful - 3
   
  На melnicanecot му/ѝ се допаѓа ова.
 15. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.377
  Допаѓања:
  6.677
  Пол:
  Женски
  Good looking + Funny + Smart = 5:cash:
  Добро распоредени пари, добар шопинг.:lol:
   
  Последна измена: 4 јули 2017
  На Dadusicka и Arthur им се допаѓа ова.
 16. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.065
  Допаѓања:
  77.442
  Пол:
  Женски
  4 и 5, па за 5 долари - seems legit.
   
 17. sj *O*

  sj *O* Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2016
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.470
  Пол:
  Женски
  Мн малце се 5 долари според критериумиве шо ги имаш наведено :envy:
  1.Good looking-a must
  2.Great body-a must
  3.Faithful-a must
  4.Funny-would be a plus
  5.Great in bed-would be a plus
  I will pay more money :P
   
  Последна измена: 4 јули 2017
 18. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.299
  Пол:
  Женски
  Funny
  Great body
  Tall
  Great in bed
   
 19. VictoriaSan

  VictoriaSan Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2014
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  943
  Пол:
  Женски
  1.Smart
  2.Romantic
  3.Funny
  4.No kids
   
 20. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  2.374
  Допаѓања:
  19.224
  Пол:
  Женски
  Smart 1$
  Great in bed 2$
  Romantic 2$
  Ети и маж за 5 долари :lol::devil: