1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки, некој предлог за поклон? :)

Дискусија во 'Канта' започната од Gizelle, 12 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gizelle

  Gizelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Со дечко ми правам година на крајот на месецов и немам идеа што да му купам..
  Имам 16 така да без вулгарни идеи :lol: . Ми треба некоја оригинална идеа.
  Се надевам ќе помогнеме и на другите девојки. Фала однапред ;)
   
 2. Heartbroken

  Heartbroken Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  17
  оди во некоја книжара и купи најобичен привезок каде што можеш да гравираш и напиши го тоа што сакаш... а истава идеа ја имаш во рамстор каде што се овие за јадење тука имаш привезоци со посвети многу оргинален подарок :) позз
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.