1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дежаву

Дискусија во 'Канта' започната од Едно Чупе, 10 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Едно Чупе

  Едно Чупе Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.068
  Пол:
  Женски
  Ви се има случено да ве обземе морничаво чувство дека моменталната случка ја имате доживеано и другпат а не можете да си објасните кога и како е возможно?
  Мене многу често последно се сеќавам со мм разговаравме за еден проблем и наеднаш ме обзеде чувство дека и дрг пат сме разговарале за истото на истото место се исто а не можам да си објаснам кога ни дали го сонував истото ни дали се случило навистина.
   
 2. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.599
  Допаѓања:
  18.525
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.