Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Декември 2012 припреми

Дискусија во 'Канта' започната од Calla, 5 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Calla

  Calla Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  963
  Прекршено е правилото 2.12 на форумот.
   
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Нејќеш негативни коментари ...
  Тогаш еве ти еден совет од постара ....

  Мило 16 годишно девојче да ти каже дада еден совет не знам кој ти го пере мозочето со вакво глупости ама не смарај и на форумов . Ако сакаме ќе се зачлениме ги има и во моја околина. Немав трпение ни интерес да го читам ова , доволно беше сфатив за што се работи |(

  Се зачлени само да шириш нешто што е се само нормално не !!!
  Мое сочуство |(

  Сега одам ми се :puke:
   
 3. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  146
  WTF?! Кои глупости бе..ме мрзеше све да читам,мислам дека треба да фатиш нешто друго ако ти е досадно ,а не да се замараш со овие глупости..чOвечко беснило?!?! хахахаххахаххахахахахаха Шо трпит земјаваа ?!
   
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Не е крива таа,лековите се скапи.

  Бтв фала што не просветли,ке ни користи тоа |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.