1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Декоративна опрема

Дискусија во 'Слободно време' започната од 2212, 30 јануари 2016.

 1. 2212

  2212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  девојки сакам да си реализирам една идеа така чисто од забава и да убијам малку досадно време.сакам да започнам со декорација за свадбени чаши.од каде да ги нарачам потребните украси ете така да ги наречам,стварно немам идеа,барам на нет ама тешко ми оди :^)
   
  На Rama, anakonda88 и DVAANGELA им се допаѓа ова.
 2. DVAANGELA

  DVAANGELA Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  554
  Допаѓања:
  28.803
  Пол:
  Женски
  Se Mozes od potrbnite ukrasi, bukvalno se ke najdes Na Zenski pazar potocno Bit Pazar:nod: so sreka :)
   
  На 2212 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.304
  Pretplati se na nekoj od spisanijata za se okolu svadba. Tamu ke najdes miljon idei.
   
  На 2212 и anakonda88 им се допаѓа ова.
 4. Annah87

  Annah87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  719
  Пол:
  Женски
  од Алиекспрес
   
 5. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  1.705
  дали некој знае некој име од продавниците на бит пазар и дали имаат страница на интернет? И јас дојдов до некаква идеа но сеусте е во разработка во мојата глава :)