1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Декорација и нега на нокти

Дискусија во 'Канта' започната од starfish, 20 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
 2. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.515
  Ух во Мода и Стил била пикната... :tmi: Јас пак во тело барав :lol: Фала Фиши :*
  Ќе го замолам модераторот да интервенира, нека ги залепи мислењата во една тема.. :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.