Декорација на масата и храната

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Pla4ka, 23 јануари 2010.

 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
  [​IMG]

  иии овааа
   
 2. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  4.176
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На maca78 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Мафини со киви
  [​IMG]
   
 4. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Pla4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.734
  Допаѓања:
  28.680
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]
   
  На kaja334050 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
 7. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
  дечки не ми дава опција за измена на мислењето извинете за дупли пост :)
  [​IMG]
   
 8. Mini.girl

  Mini.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  12
  Аааааа колку се прекрасни сите....секогаш кога одам по ресторани обрнувам внимание на декорацијата за да подоцна си ги применам за дома :) Најчесто со салфетките си експериментирам.
   
 9. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  303
 10. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
 11. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Iceberg и pipo24 им се допаѓа ова.
 12. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
  Новогодишна декорација

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На julie77 и Hipica им се допаѓа ова.
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG][​IMG]
   
  На julie77 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
 15. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

  Прикачени фајлови:

  • getImage (2).jpg
   getImage (2).jpg
   Големина на фајлот:
   83,6 KB
   Прегледи:
   1.859
  На d.Darla и julie77 им се допаѓа ова.
 16. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.619
  еве еден пример за декорирање на салфета, многу е убаво и едноставно се прави
   

  Прикачени фајлови:

 17. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Малку уметност од храна ;) Ajде лажете ги децата по дома да јадат :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.734
  Допаѓања:
  28.680
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 19. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
  Ќе ги изедам преку компјутер :P
  [​IMG]
  http://heatherbailey.typepad.com/.a/6a00d83452a63369e2011572119b83970b-800wi[/img
  [img]http://heatherbailey.typepad.com/.a/6a00d83452a63369e20115720b1c1d970b-800wi
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 20. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.619
  еве и од мене некои декорации на храна ги пронајдов на Фб ама многу ми се бендисаа
   

  Прикачени фајлови:

  На bella.gk му/ѝ се допаѓа ова.