1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Декорација

Дискусија во 'Дом' започната од Arianator, 1 февруари 2015.

 1. Arianator

  Arianator Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2015
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден си ја средував собата,и најдов премногу работи кои ми беа неоптребни,и сите ги фрлив,Сега собата ми е многу празна,а незнам што да ставам во неа...
  Ако може да ми дадете некои идеи,но да може да бидат направени а да не се премногу скапи...