babylove овошни кашички

Деми Ловато (Demi Lovato)

Дискусија во 'Канта' започната од fox.megan, 13 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fox.megan

  fox.megan Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  82
  Мислам дека нема ваква тема. Што мислите за неа? Јас искрено многу почнав да ја почитувам откако јавно зборуваше за своите проблеми, за навредите кои и трпела како мала, кога и викале дека е дебела па така таа почнала да си нанесува повреди. Душичка е, една од најискрените познати личности.
  http://www.youtube.com/watch?v=RVq-sLFu6M4
   
 2. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.