1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Демон (Михаил Лермонтов)

Дискусија во 'Книги' започната од Mitrebapomosh, 1 ноември 2014.

 1. Mitrebapomosh

  Mitrebapomosh Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ја има ли некој прочитано и дали може да ми каже за што се работи,бидејќи не можам да ја сфатам :(