1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денес сакам да СИ кажам....

Дискусија во 'Канта' започната од enca.69, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  Еве по подолго време отварам тема, инспирирана од тоа што во денес сакам да СИ кажам дека сум глупердо тешкоооооо.........и сакам да си манам клоца (што би рекле во Битола :ninja: ) :rofl:

  Инаку темата е и да си кажеме дека се сакаме, гордееме со себе, да си ветиме, да си се почастиме самите себе со по некој убав збор...(јас лично за другпат ќе си ги оставам пофалбите :lol: ).....
   
 2. Dafnee

  Dafnee Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  1.927
  Сакам да си кажам дека многу убаво ми стои белото капче и стварно подличнувам на Натали Портман со него, како што ме пофалија денес колегите на факултет. ПА ШТО? Нема аир од лажна скромност! :$
  Сакам да си кажам дека се гореам со себеси што еден испит ме дели од магистерска теза.
  Сакам да си ветам дека ќе почнам турбо со јога и фитнес. Нема веќе изговори Дафне, ќе се сториш пача ако вака продолжиш. Слаба и месеста. Not a pretty sight. :fubar:
  Сакам да си кажам ПУ ПУ ПУ што бериќет ќе беше овој мојов денес! :)
  Петоков го зграбчив за тестиси !!!! Вечер ќе пијам во име на тие тестиси во некое локално барче, шанкерски онака... Интелектуална, згодна и замислена!!!
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата ја заклучувам затоа што постои `Сакам да кажам` и `да се пофалам` во која можеме да ги напишеме истите работи. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.