1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денес сакам да СИ кажам....

Дискусија во 'Канта' започната од enca.69, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    Еве по подолго време отварам тема, инспирирана од тоа што во денес сакам да СИ кажам дека сум глупердо тешкоооооо.........и сакам да си манам клоца (што би рекле во Битола :ninja: ) :rofl:

    Инаку темата е и да си кажеме дека се сакаме, гордееме со себе, да си ветиме, да си се почастиме самите себе со по некој убав збор...(јас лично за другпат ќе си ги оставам пофалбите :lol: ).....
     
  2. Dafnee

    Dafnee Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2010
    Пораки:
    340
    Допаѓања:
    1.927
    Сакам да си кажам дека многу убаво ми стои белото капче и стварно подличнувам на Натали Портман со него, како што ме пофалија денес колегите на факултет. ПА ШТО? Нема аир од лажна скромност! :$
    Сакам да си кажам дека се гореам со себеси што еден испит ме дели од магистерска теза.
    Сакам да си ветам дека ќе почнам турбо со јога и фитнес. Нема веќе изговори Дафне, ќе се сториш пача ако вака продолжиш. Слаба и месеста. Not a pretty sight. :fubar:
    Сакам да си кажам ПУ ПУ ПУ што бериќет ќе беше овој мојов денес! :)
    Петоков го зграбчив за тестиси !!!! Вечер ќе пијам во име на тие тестиси во некое локално барче, шанкерски онака... Интелектуална, згодна и замислена!!!
     
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Темата ја заклучувам затоа што постои `Сакам да кажам` и `да се пофалам` во која можеме да ги напишеме истите работи. :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.