1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денес се разочарав ...

Дискусија во 'Канта' започната од Punx, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Punx

  Punx Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  12
  Пукајте..
   
 2. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Се разочарав од самата себе како не можам да си одржам даден збор на СЕБЕСИ... :fubar:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Има многу вакви слични теми во „Кафе-муабети“.
  СДК, Испукајте се, Како се чувствувате денес, Што или кој ве изнервира денес и сл.
  Поради тоа, темава ќе ја заклучам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.