1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денес...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од baguf4e, 16 јули 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  5.049
  Пол:
  Женски
  Темата кажува се...Што се направивте денес.Еве јас ќе почнам прва.

  Денес станав многу рано...
   
 2. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Багуфче,мило ми е што сум втора.. :* :)
  Денес,планирам да си го ставам малку организмот на чистка..
  Да не јадам мрсно и такви работи..
  Повеќе на овошје.. :)
  Вечер се излегува! :D
  И тоа..Убав ден! :*
   
 3. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  96
  Јас сум трет балет :lol:
  Денес станав прилично рано и се ме боли како последица од вчерашното вежбање........денес планирам да седам на нет да шетнам и вечер да излезам......а во меѓувреме ќе видиме што ќе излезе
   
 4. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  7.531
  Пол:
  Женски
  Денес сакам да одам на езеро...ама изгледа нема да отидам..ама ке си седам дома и ке си пијам нешто ладно ;)
   
 5. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  59
  Да си почитам нешто на фемина, да доручкувам(оти сега станувам) :P , да прочитам некоја страница од книгата и вечер пак на пиво :D :rofl:
   
 6. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  Хмм па да јадам, да видам што има тука ново, и сакам да си ја допрочитам книгата :) :*
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.951
  Станав пред половина час, пиев кафе уз цигара, сега јадам и дремам на фемина :)
   
 8. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.252
  Допаѓања:
  134.997
  Има тема за што планирате денес,а друго,мислам дека темава се однесува за тоа што веќе денес сте го направиле.
  Ноу хард филингс,ама темава нема поента...доволно сме полни со како се чувствувате денес,сакам да кажам,денес планирам,денот низ емоции,денот низ слики,сакам да прашам...се едно та исто,само од различни агли.
   
  На gjoker4e му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.802
  ^ My point. ;)
   
 10. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Денес не знам зошто ама станав рано.
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Денес станав во 6 , татко ми немаше што да прави па дојде да ми го чепка лаптопот . Легнав пак и не спиев многу :doh:
   
 12. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  630
  da se nadovrzam na tvoeto!
  denes stanav vo 9, decko mi veke bese naspien pa si barase zakacka so mene i me razbudi! ama go isprativ do vrata i pak si legnav da se dospijam! ;)
   
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  Станав во 13 часот и се уклучив на Фемина. После тоа дојде дечко ми кај мене и го дружев. Го испратив и пак се уклучив на Фемина.
   
 14. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.635
  Kafe-Dorucek-pripremanje na rucek-cistenje po doma-komjuter=sekojdnevnie :D
   
 15. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Денес само лежам и читам книги. Сега одмор од книгите еве Фемина е на ред :)
   
 16. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Денес сватив дека многу ќе ми недостига другарка ми кога ќе оди да учи во странство!
  Веќе ми недостига што ќе оди во Охрид,а не па во Франција..
  Мила.... :* :* :* ;(
  Ќе ми недостигаш повеќе од него.
  А знаеш колку го сакам него нели?
  :l:
   
 17. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
  Денес некако цел ден сум нерасположена, а вечера баш убаво се смеев, ми требаше таква промена. :)
   
 18. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Денес бев на базен. Сонцето ме послуша и излезе. Преубаво си поминав без оглед на тоа дека сега сум изморена.
   
 19. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  395
  Отидов на работа во 11 и седнав во пекара каде се препукав. Немаше работа, па болничкиот кревет го искористив за уживанција и читкање списание :rofl: Си дојдов дома во 2 и направив неколку витражи. Потоа излегов на кафица со братучетка ми. Еве ме сега на Феминчево. А, да, во меѓувреме му се јавив на бившиот (вчера ми праќаше извинувачки пораки) за уште еден разговор кој ќе реши дали ќе бидеме заедно или не.
  Што сакам?-НЕГО.... :( :inlove: Хоуп дека ќе се смириме :$
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.951
  Ени, ти ја пуштам сета моја среќа, ти посакувам од срце да се смирите и пак да ти приредува романтични работи :* :inlove: