1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денот по утрото се познава

Дискусија во 'Канта' започната од Damata so marama, 11 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Damata so marama

  Damata so marama Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2015
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Добро утро пред се ! Може една игра ? Секој што сака да слика еве му добра прилика . Бирам најубава утринска слика строго не симната од интернет . Победникот го прогласуваме вечерва . Тој што ке ја има најубавата слика тој е победник!! Ви посакувам среќа. :D:D
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.970
  Dobro vecer Hasret :D
  De stavi prva ti da vidime za sho igra stanuva zbor :D :D
   
  На cresa-jagoda и ***nekoja*** им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.