1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ден на бакнежот

Дискусија во 'Канта' започната од sofijanoka, 6 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.511
  Пол:
  Женски
  Сега читам на нет дека денес било ден на бакнежот,6ти јули...Епа ајде киссче до сите :* :* :* :* :* :* :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.