1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ден потоа таблети

Дискусија во 'Канта' започната од Markiol, 24 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Markiol

  Markiol Нов член

  Се зачлени на:
  24 декември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво пријатели и пријателки
  Ми треба совет за таблетите ден потоа знам дека од кога ќе се напиеш смееш дури за 6 месеци
  но јас пред две недели се напив поради што мојот дечко ми сврши во мене но сега пукна кондомот не приметивме за жал и пак морав да се напијам од апчето ден потоа и сега сакам да прашам дали некој знае што можат да бидат последиците.
  Благодарам однапред.
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.683
  Допаѓања:
  46.984
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.