1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Депилација-мислење

Дискусија во 'Канта' започната од jarec6, 30 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.709
  Допаѓања:
  17.442
  Пол:
  Женски
  Не знам каква е таа чоколадна депилација,ама во категоријава имаш неколку теми,во врска со депилација со топол,ладен восок,шеќерна депилација и бричење,па можеш таму да провериш.позз
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.